YouTuber İlayda Oymak’ın spor paylaşımı korkuttu!

Ünlü YouTuber İlayda Oymak, sık sık değişimiyle gündeme geliyor. Ünlü isim, 18-19 yaşlarındayken günümüzdekinden oldukça farklı görünüyordu.

DEĞİŞİMİYLE GÜNDEME GELİYOR

Oymak, geçtikçe saçlarında, makyaj tarzında ufak tefek değişiklikler yapmaya başladı. İlayda Oymak’ın dudaklarındaki ve burnundaki değişim de eklenince görünüşü epey değişti. Ünlü isim aynı dönemde sağlıklı beslenme ve spor ile epey kilo da verdi.

SPOR YAPTIĞI ANLARI PAYLAŞTI

Oymak, son olarak sosyal medya hesabından spor yaptığı anları paylaştı. Aşırı zayıflığı dikkat çeken ünlü ismin görüntüsü görenleri korkuttu. Yüzü başka bir yere dönükken bacakları başka bir yöne bakan fenomenin videosu kısa sürede gündem oldu.

“AKLIM ÇIKTI”

Sosyal medyada paylaşıma “Tövbe çarpıldın sandım”, “Hâlâ anlayamadım”, “Bir an ne oluyor dedim”, “Aklım çıktı” gibi yorumlar yapıldı.

“ÜSTTEN VE ALTTAN VİDEOLARI BİRLEŞTİRMİŞ”

Durumu açıklayan bir sosyal medya kullanıcısı “Anlamayanlar için.. Göbek ve bel kısmından iyice inceleyin, ayrılan çizgi orada belli. Bir düz oturup bacaklarını çalıştırmış bir ters oturup kol çalıştırmış. Üstten alttan videoları birleştirmiş” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x